FAQ

Je možné navštívit butiky spol. MaxPraga s.r.o. i mimo otevírací dobu?

Otevírací dobu v jednotlivých buticích naší společnosti najdete zde. Abychom vyšly vstříc i pracovně vytíženým klientkám, pro které je otevírací doba nedostatečná, nabízí společnost MaxPraga členkám Klubu MaxPraga možnost navštívit, po dohodě s vedoucí prodejny, každou z prodejen i mimo otevírací dobu.

Ráda bych si objednala model z katalogu. Jakým způsobem mám postupovat?

Zavolejte do prodejny dané značky, kde personál ověří, zda je požadovaný model ve Vaší velikosti k dispozici. Jestliže tento v naší prodejně nebude, v případě dostupnosti ho objednáme speciálně pro Vás přímo v centrále v Itálii.

Jak postupovat v případě reklamace?

Na oděvy zakoupené v prodejnách společnosti MaxPraga se vztahuje zákonem daná záruční lhůta 24 měsíců. V případě, že se v této lhůtě na oděvu projeví vada, čistý výrobek můžete přinést k reklamaci do prodejny, kde bude s Vámi sepsán reklamační protokol. O výsledku reklamačního řízení, které se řídí Reklamačním řádem, budete písemně či telefonicky informována.

Zakoupila jsem u vás zboží jako dárek, ale netrefila jsem velikost. Mohu oděv vrátit?

V našich buticích můžete nepoužité a nepoškozené zboží po předložení účtenky vyměnit do 7 dnů za jiné, nezlevněné zboží. Zboží zakoupené se slevou není možné vyměnit ani vrátit. Plavky a punčochové zboží nelze z hygienických důvodů vyměnit ani vrátit.

Vztahují se výhody Klubu MaxPraga i na butiky mimo Prahy a na Slovensku?

Společnost MaxPraga s.r.o., jako výhradní zástupce značek módního domu Max Mara Fashion Group pro ČR a SR, provozuje v této chvíli pouze vybrané butiky v Praze, a proto výhody Klubu lze uplatnit pouze v těchto prodejnách. Další prodejní místa provozují samostatní franšízoví partneři jednotlivých značek, kteří svým zákazníkům poskytují vlastní program výhod.

Zhubla jsem a potřebovala bych u vás koupené šaty zúžit. Poskytujete i služby krejčové?

Jednou z výhod pro členy Klubu MaxPraga jsou i základní krejčovské úpravy zdarma (zkrácení délky kalhot). Další úpravy lze po předchozí dohodě v pracovní dny konzultovat osobně s naší krejčovou a ceny těchto úprav se řídí aktuálně platným ceníkem pro úpravy odevů zakoupených v butiku MaxMara a ceníkem pro úpravy odevů zakoupených v buticích Weekend Max Mara, Marina Rinaldi a Marella.