Weekend Max Mara nově v Centru Chodov

S radostí Vám oznamujeme, že jsme dnes v 1. patře Centra Chodov otevřeli nový butik Weekend Max Mara a srdečně vás zveme na slavnostní velké otevření dne 11. října, kde vás přivítáme sklenkou lahodného prosecca a ke každému nákupu od nás dostanete dárek.

Obchod Weekend Max Mara nabízí kolekci, která je součástí značky Max Mara. V nové kolekci Weekend Max Mara podzim/zima 2017 hraje hlavní roli svrchní oblečení: kabáty, trenčkoty, krátké kabátky a pláštíky – vše s ležérně ženskou siluetou. Populární trenčkoty značky Weekend Max Mara ve vzoru kostky Prince z Walesu nebo vyrobené z oboustranných materiálů jsou ozvláštněny kožešinovými vsadkami na kapsách, límcích a manžetách.

Pro sezónu podzim/zima 2017 představuje Weekend Max Mara také exkluzivní kolekci neodolatelných košil Chatmise, jejímiž hlavními protagonisty jsou hravé černé kočky. Košile, klasický prvek pánského šatníku, tak v tomto podání s čistě ženskými motivy a květinovými výšivkami dostává zcela nové a velmi rafinované rozměry.

Přejeme Vám příjemné nákupní zážitky!

 

 

 

Zpět na novinky