O nás | Max Praga

O společnosti

Společnost MAXPRAGA s.r.o. vznikla v roce 1997 jako výhradní zastoupení italské módní značky Max Mara. V současné době zastupuje na českém a slovenském trhu i další značky módního domu Max Mara Fashion Group jakou jsou Weekend Max Mara, Marina Rinaldi a Marella.

První butik MAX MARA v České republice byl otevřen v samém centru Prahy v Havířské ulici. Značka Max Mara nabízí celkem 9 ucelených linií od klasických elegantních modelů, přes trendové modely až po společenské oblečení.

V roce 1999 společnost MaxPraga otevírá další značkové obchody italské módy v Praze. V Široké ulici 10 je to obchod MARINA RINALDI, který je samostatnou odnoží holdingu Max Mara Fashion Group určenou pro ženy s velikostmi 44-56.

V roce 2004 se obchodní síť společnosti rozrostla o novou značku MARELLA. Butik této značky naleznete nyní v centru města, v Železné 22. Modely s etiketou Marella jsou též z dílny italských návrhářů holdingové společnosti Max Mara Fashion Group.

Od roku 2013 spravuje společnost MaxPraga i flagship store značky WEEKEND Max Mara, který najdete ve Slovanském domě v ulici Na Příkopě 22. Tento obchod nabízí kolekci, která je součástí značky Max Mara a je určena ženám, hledající komfortní outfity pro každý den.

Naši pracovníci

Jednatel společnosti

Dr. Filippo Recami
recami.f@maxpraga.cz

Obchodní ředitelka

Mgr. Renata Smolíková
smolikova@maxpraga.cz

Retail manager

Mgr. Marie Marková
markova@maxpraga.cz

Marketing Manager

Ing. Jana Jusková
juskova@maxpraga.cz

Obchodní oddělení

Mgr. Tereza Hlaváčová
hlavacova@maxpraga.cz

Scroll to Top